Новини
02.04.2005 Єпископ РКЦ в Одесі відвідав храм Воскресіння Христового

Глава Духовної Ради християнських конфесій Одеси і області, Єпископ Одеської і Симферопольської діецезії Римсько-Католицької Церкви, Його Екселенція Броніслав Бернацький вперше відвідав храм Воскресіння Христового Одеської і Балтської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви у селы Жовтень, Біляївського району, Одеської області.  Гостя приймав секретар єпархії УАПЦ, ректор духовного училища, отець Володимир Клебан.
Єпископ Броніслав Бернацький вшанував у храмі мощі Мартіна, Папи Римського, чудотворну ікону Касперівської Матері Божої та храмову ікону Спасителя, яка нині мироточить.
Він оглянув класи духовної семінарії, ознайомився з фотокартками про відбудову храму Воскресіння Христового.
о. Володимир Клебан   запевнив, що у разі щирого бажання вірних РКЦ, Одеська і Балтська єпархія УАПЦ готова тимчасово передати, для належного вшанування вірними РКЦ, до Кафедрального Собору Успення Пресвятої Богородиці в Одесі раку з мощами Мартіна – Папи Римського. Єпископ Бернацький подякував за таку пропозицію і наголосив, що найближчим часом розгляне питання пов”язані з реалізацією цієї пропозиції.
о. Володимиру висловлена подяка з приводу активної участі духівництва УАПЦ з Духовній Раді християнських конфесій в Одесі і області.

Ігор Столяров
Одеса

 
Додається фоторепортаж з зустрічі

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X