Новини
05.04.2005 Папу Римського Івана Павла Другого поховають у п'ятницю

Тіло Папи Римського перенесли у собор святого Петра, де з Іваном Павлом Другим зможуть попрощатися всі охочі. На площі Святого Петра на останню зустріч з Папою чекають сотні тисяч людей. Похорони Понтифіка відбудуться у пятницю. Таке рішення схвалила конгрегація католицьких кардиналів. 
Серце Івана Павла ІІ спочине в Соборі Святого Петра у Ватикані. Його не відправлятимуть до Кракова, як цього хотіла Польща. Таке рішення ухвалили "князі церкви". Так називають католицьких кардиналів. Сьогодні на загальному зібранні – конгрегації - були присутніми 75 католицьких священнослужителів. Кардинали – найповновладніші особи Римо-католицької  церкви. Саме слово походить від "кардо" - тобто стрижень. Це символізує зв’язок Ватикану і головних єпархій по всьому світові. Їхній колір – червоний. Це колір крові, яку слуги Божі готові пролити за Господа. Терпер колегія кардиналів переймається головним питанням. Хто наступний?

Джон Мейєрс, священик зі США:
-  Кардиналів попереду чекають непрості два чи три тижні. На загальних зборах вони мають вирішити, як далі розвиватиметься католицька церква. Кого б не вибрали новим Папою Римським, він матиме широке поле діяльності.

За кілька годин тіло Івана Павла ІІ перенесуть до Собору Святого Петра. Там миряни прощатимуться з Папою. у Святого Петра. Там миряни прощатимуться з Папою.

Рим готується до масового напливу вірян. Очікують, що сьогодні до мільйона людей зможуть віддати шану померлому Понтифіку. Учора з Папою прощалися кардинали та італійська влада. Церемонія прощання триватиме три дні і три ночі. Похорон Івана Павла ІІ збере безпрецедентну кількість світових лідерів. Італійське телебачення заявило, що "церемонія поховання стане найбільшим в історії зібранням світових лідерів".

Це - апостольський палац. Третій поверх нині порожній. Ім'я нового господаря резеденції Папи Римського стане відоме не менш як за 15 днів.

Світлана Заліщук, 5 канал
http://5tv.com.ua/newsline/185//5999/

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X