Новини
08.04.2005 В Одесі вшанували пам’ять Папи Римського Івана Павла Другого

Ввечері 7 квітня у Римо-Католицькому костелі Успення Пресвятої Богородиці проведена екуменічна панахида в пам”ять про Папу Римського Івана Павла Другого.
Розділити сум вірних РКЦ до Кафедрального Собору прийшли духівництво УАПЦ, УПЦ Київського Патріархату, УГКЦ, Німецької Євангелічної Лютеранської Церкви, Об”єднаної методистської Церкви, місії „Добрий самарянин”.
Цього дня у Соборі працювала і фотовиставка „Папа Римський – людина примирення і надії”. Всі бажаючі мали можливість висловити свої думки про Івана Павла Другого у спеціальній пам”ятній книзі.
Співчуття вірним РКЦ висловили представники Одеської облдержадміністрації (Ігор Паначишин), консульства Польщі в Одесі та виконуючий обов”язки Одеського міського голови Володимир Курінний.  
„На мій погляд Папа Римський Іван Павло Другий був людиною з великої літери, яка несла зробила такий внесок у розвиток цивілізації що його важко оцінити...
Іван Павло Другий пройшов складний життєвий шлях і багато у чому допоміг нашому українському народу.
Я вважаю, що Папа Римський Іван Павло Другий і на небесах буде продовжувати молитися за нас, тих хто продовжить складний життєвий шлях”, сказав у своєму зверненні до духівництва різних церков та до парафіян Кафедрального Собору Успення Пресвятої Богородиці виконуючий обов”язки заступника Одеського міського голови Володимир Курінний.
Після завершення екуменічної панахіди Володимир Курінний  висловив готовність до зустрічі та діалогу з духівництвом різних християнських конфесій Одеси.

Ігор Столяров
Одеса

Дивиться фоторепортаж

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X