Новини
10.04.2005 В Одесі вшанували ветеранів

О 10 годині ранку 10 квітня до Алеї слави (парк Шевченку) прийшли не лише ветерани. Вшанувати річницю звільнення Одеси від нацистів висловили бажання мер Одеси Едуард Гурвіц, Голова Партії захисників Вітчизни, народний депутат України Юрій Кармазін, міністр транспорту України Євген Червоненко, депутати Одеської міської Ради, представники різноманітних громадських організацій, політичних партій, духівництво  Української Православної Церкви Київського Патріархату та Української Автокефальної Православної Церкви.
Після церемонії покладання квітів до пам”ятника невідомому матросу Одеський міський голова Едуард Гурвіц висловив переконання, що нова міська влада буде „турбуватися клопотами ветеранів не лише у святкові дні, а шануватиме їх щодня”.
Едуард Гурвіц:
„Без сумніву, День звільнення Одеси є одним з найбільш шанованих свят нашого міста. Це велике свято. Я хочу побажати одеситам щоби у їхньому житті була лише радість та добробут, а Одесу ніколи вже не потрібно було б звільняти”.
Цей день мер Одеси особливо багато спілкувався з ветеранами, вислуховував їхні потреби. Цього дня він поклав квіти шани визволителям Одеси на площі 10 квітня та на території меморіалу 411 батареї.
Міністр транспорту України Євген Червоненко, в інтерв”ю місцевим журналістам, наголосив, що Одеса має нині унікальний шанс „об”єднатися навколо головної мети – кращого життя людей.
Слід зробити щоби всі очікування від помаранчевої революції перетворилися на дійсність”.
Ввечері на Думській площі Одеси, біля приміщення міської Ради, для ветеранів проведений святковий концерт.

Ігор Столяров
Одеса

Додається фото зі святкувань

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X