Новини
13.04.2005 Українські підприємці стануть меценатами реставрації іконостасу Софіївського собору

КИЇВ — Про це повідомила генеральний директор національного культурно-історичного заповідника „Софія Київська” Неля Куковальська. Це буде перший крок у рамках угоди, підписаної дирекцією заповідника з керівником УСПП, першим віце-прем'єром Анатолієм Кінахом, – пише сайт „Православ’я в Україні” з посиланням на „Київ Прес Інформ”.

Неля Куковальська висловила надію, що реставраційні роботи розпочнуться вже наступного тижня, і повідомила, що подальшим кроком повинна стати реставрація Царських врат, фрагменти яких були нещодавно знайдені в Києво-Печерському заповіднику.

У свою чергу Кінах заявив, що УСПП готова підписати й інші угоди щодо продовження реставрації частин архітектурного комплексу „Софії Київської”, до того ж, віце-прем’єр упевнений, що підписана угода стане „позитивним прикладом для всіх меценатів України”.

Голова правління ЗАТ „Екран”, котре здійснюватиме реставрацію іконостаса Софіївського собору, Микола Георгієвський наголосив, що зараз мова йде не про реставрацію всього комплексу, тому що „жоден бізнесмен не зможе взяти на себе такі зобов'язання”, а про виділення коштів на „ті речі, які більше не можуть чекати”. Він повідомив, що перший транш у рамках цієї угоди складе 600 тисяч гривень, але загальної суми, що виділять на цю реставрацію, не назвав.

http://orthodoxy.org.ua/News-R_ooua.php?id=5662
http://www.risu.org.ua/ukr/news/article;5172/

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X