Новини
16.04.2005 Відбулося засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій

КИЇВ — 13 квітня 2005 року в Києві, в конференц-залі НАН України відбулася засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, на якій було ухвалено Звернення членів ВРЦ до Президента України В. А. Ющенка, а також обговорено низку актуальних питань державно-конфесійних відносин, – повідомили у канцелярії Української Лютеранської Церкви.

Зокрема, у Зверненні до Президента України йдеться про те, що стабільний стан суспільства і його гармонійний розвиток неможливі без побудови партнерських взаємовідносин між державою і релігійними конфесіями. Керівники Церков і релігійних організацій висловили надію на гармонізацію державно-конфесійних відносин і виведення їх на якісно новий, партнерський рівень.

Учасники зустрічі висловили своє бачення стану державно-конфесійних відносин в Україні, обмінялися думками стосовно практичних аспектів діяльності Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій та визначилися щодо перспективи розвитку та гармонізації відносин між державою та конфесіями.

У засіданні взяли участь: Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет (Денисенко), УПЦ КП; протоєрей Олекса Петрів, Українська Греко-Католицька Церква; єпископ Маркіян Трофим’як, Римо-Католицька Церква в Україні; єпископ Богдан, Українська Автокефальна Православна Церква; професор протоєрей Микола Забуга, ректор Київської духовної академії, УПЦ (МП); Муфтій Ахмед Тамім, Духовне управління мусульман України; о. Ованес Шахназарян, Українська єпархія Вірменської апостольської Церкви; Г. Комендант, Всеукраїнський Союз об’єднань євангельських християн-баптистів; П. Ганулич, Українська Уніонна конференція Церкви адвентистів сьомого дня; М. Бендус, Німецька євангелічно-лютеранська Церква; М. Паночко, Церква християн віри євангельської України; Л. Падун, Українська Християнська Євангельська Церква; В.Райчинець, Союз вільних церков християн євангельської віри України; В. Бондаренко, Державний комітет України у справах релігій; Рабин Києва та України Яків Дов Блайх, Об’єднання юдейських релігійних організацій України.

Головував на Всеукраїнській Раді Церков і релігійних організацій єпископ Української Лютеранської Церкви В’ячеслав Горпинчук.
http://www.risu.org.ua/ukr/news/article;5180/

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X