Новини
19.04.2005 Світ вітає Папу Римського Бенедикта XVI

Новий Папа Римський був вибраний у вівторок після вечірнього, третього за рахунком засідання конклаву кардиналів. Про це сповістив білий дим над Сикстинською капелою і дзвін над собором Святого Петра. Тисячі католиків зі всього світу, що зібралися на площі біля собору, сприйняли цю інформацію гучними криками радості, передає CNN.
Дим повалив з труби над капелою біля 18:50 , однак довго ще не було ясно, якого кольору цей дим: білого або чорного. Сірі клуби диму виривалися з труби доти,  поки не задзвонили дзвони, які і сповістили про обрання нового понтифіка, який займе місце Іоанна Павла II.
Потім всі католики світу, які могли спостерігати за цією церемонією по ТБ, оскільки багато світових телеканалів вели трансляцію з Ватикану, стали чекати того моменту, коли на балконі капели з'явиться Папа Римський. Через деякий час на балкон вийшов один з кардиналів і проголосив ім'я понтифіка. Ним став кардинал з Німеччини Йозеф Ратцингер, який відтепер буде носити ім'я Бенедикт XVI.
Він і став 265-м главою Римсько-католицької церкви.
Експерти називають так швидке обрання нового понтифіка дуже несподіваними, а прості віруючі, що зібралися на площах Ватикану, дуже приємною подією. Люди переповнені емоціями, радіють, деякі навіть плачуть. Нагадаємо, що новий понтифік був вибраний вже на другий день проведення конклаву кардиналів.

http://www.unian.net/ukr/news/news-73654.html

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X