Новини
04.09.2004 Українські духівники мають молитися, а не агітувати на виборах.    Виконуючий обов’язки секретаря Одеської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви, настоятель храму Воскресіння Христового – отець Володимир Клебан висловив подив з приводу активної участі митрополита Одеського і Ізмаїльського УПЦ Московського Патріархату, Владики Агафангела у агітаційній кампанії на користь кандидата на посаду Президента України Віктора Януковича.
   За словами отця Володимира Клебана:
   “На мою думку, українське духівництво має молитися за порятунок душ Рабів Божих, серед яких є і всі без виключення кандидати на посаду Президента України. Втручання у виборчу кампанію  не є справою церковною”.
   Отець Володимир вважає, що “віруючі мають відгукнутися на передвиборчу активність Московського Патріархату протестом проти цього. Церква не є політичною організацією. Церква була, є, і буде покликаною на духовну опіку над людьми.
   Ми маємо лише молитися і просити Господа щоби Він нам допоміг зробити на виборах Президента України вірний вибір. Але, не більше...”
   Віруючі Одеської єпархії УАПЦ так само посильно моляться за кращу долю власного народу і процвітання незалежної України.
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X