Новини
24.04.2005 Найгарнішу вулицю Стрия – іменем Понтифіка

Учора на сесії Стрийської міської ради ухвалили рішення перейменувати вулицю Церковну, що веде до кафедрального храму Успіння Пресвятої Богородиці, на вулицю Папи Івана Павла ІІ.

За словами Миколи Мазура, керівника постійно діючої комісії з надання назв новоутвореним вулицям міста Стрия, яка, власне, ініціювала перейменування, вулиця Церковна є найгарнішою в місті. Минулоріч її повністю виклали бруківкою, перекрили рух транспорту, а цього року мають намір засадити туєю. Також Микола Мазур повідомив, що до червня виготовлять таблички із її новою назвою –
вул. Папи Івана Павла ІІ.

На думку членів постійно діючої комісії з надання назв новоутвореним вулицям міста Стрия, сучасні назви вулиць сприяють вихованню патріотичних почуттів молоді краще, ніж попередні.

До речі, “Газета” вже повідомляла про те, що площі біля церкви Різдва Пресвятої Богородиці у Львові, в якій 2001 року побував Папа Римський, планують дати назву майдану Папи Івана Павла ІІ. Питання про це  розглядатимуть 28 квітня на сесії Львівської міської ради.

Того ж дня вирішуватимуть перейменування вулиці Широкої, що на Левандівці, на вулицю Олеся Гончара.

Леся Олендій
http://www.gazeta.lviv.ua/articles/2005/04/22/4706/

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X