Новини
25.04.2005 Вербну Неділю відзначили вірні УАПЦ на Одещині

Цієї неділі до храму Воскресіння Христового Одеської і Балтської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви зустрічали шанованих гостей.
Разом з парафіянами храму та студентами духовного училища велике християнське свято зустрічав єпископ Богуславський і Білгородський, Його Преосвященство, Владика Захарій та Архімандрит Віктор та протодиякон Олександр ( зі Свято-Андріївського Кафедрального Собору у Києві).
Відслужена святкова Літургія.
З привітальним словом до присутніх звернувся Його Преосвященство, Владика Захарій (УАПЦ).
„Це свято ми називаємо Вербною неділею, бо це є символом цвітіння і смирення.
Мусимо пам”ятати, що наступний тиждень ми вступаємо у окреме дійство – страсний тиждень. Це ці дні коли Спаситель світу цього страждав на хресті і переміг сили зла.
Дай Боже нам смирення і любові.
Цього тижня маємо проявити особливі прояви любові, не сваритися і гідно підійти до свята Великодня і привітати один одного словами „Христос воскрес! Воістину Воскрес!”.
Прийдіть до церкви і підготуйте себе до зустрічі Великодня”.
Владика Захарій висловив подяку представникам інших християнських церков, які цього дня молилися поруч з вірними Української Автокефальної Православної Церкви.
Він нагородив почесною відзнакою УАПЦ „Тризуб Рівноапостольного Великого Князя Володимира” викладача Одеської духовної семінарії Одеської і Балтської єпархії УАПЦ, теолога Олександра Бортника, капелана Євангелічного Альянсу Олександра Філіппова та священика УГКЦ отця Олександра Смиричинського та пресову службу Одеської і Балтської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви.
Відзнаки Різдва Христового вручили секретарю Духовної Ради християнських конфесій, пастору Петру Мартьянову та Президенту „Євангелічного альянсу” в Одесі, пастору Валерію Зленському.
За активну міжконфесійну діяльність спрямовану на зміцнення миру, любові, толерантності між християнськими церквами Одеси Почесною відзнакою нагороджений настоятель храму Воскресіння Христового, секретар Одеської і Балтської єпархії УАПЦ, отець Володимир Клебан. Відзнаку підписали секретар Духовної Ради християнських конфесій, пастор Петро Мартьянов та єпископ Одеський і Симферопольський Римо Католицької Церкви, Його Екселенція Броніслав Бернацький. 
Пресовій службі УАПЦ на Одещині оголошена подяка і від Духовної Ради християнських конфесій Одеси і області.
Владика Захарій та отець Володимир Клебан освятили вербу, яку принесли до храму віруючі.
Його Преосвященство, Владика Захарій благословив всіх присутніх у храмі.
Після завершення Літургії відбулася спільна святкова трапеза у їдальні однієї з військових частин.

 Ігор Столяров

Додається фоторепортаж зі свята Вербної неділі у храмі Воскресіння Христового

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X