Новини
26.04.2005 Навчальний процес у духовному училищі УАПЦ на Одещині триває У червні 2005 року цього року минає рік від дня початку навчального процесу у духовному училищі військових капеланів Одеської і Балтської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви.
За словами ректора училища отця Володимира Клебана, „студенти училища забезпечені всією необхідною літературою для проведення кваліфікованого навчального процесу. Маємо нині програма сформовану нашим проректором училища під назвою „Капелан у військовій частині”. До неї входить курс психологія, військовий статут, знання іноземних мов”.
25 квітня Його Преосвященство, єпископ Богуславський і Білгородський, Владика Захарій прочитав кілька лекцій для студентів духовного училища війських капеланів при Одеській і Балтській єпархії УАПЦ. Мова йшла про основи Богослужіння, історію Церкви.
Стало відомо, що Архімандрит Віктор залишатиметься у Одеській і Балтській єпархії (храмі Воскресіння Христового) цілий страсний тиждень. Він прочитає для студентів духовного єпархіального училища курс про історію Церкви і допомагатиме у підготовці до складання сесії за друге півріччя першого курсу. 
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X