Новини
04.09.2004 Де "правда" представників "Єдіного отєчєства" в Одесі? Едуард Гурвiц спiлкується з ведучим програми "Світ православія"   Як повідомив агенції „Репортер” голова проросійської організації „Єдіноє отєчєство” Валерій Кауров, відтепер „віруючі матимуть право отримувати закордонний паспорт, не надаючи ідентифікаційний номер”. Таким є рішення Кабінету міністрів України.
Без сумніву, поштовхом до такого ухвалення такого рішення був масовий хресний хід віруючих православних мешканців Одеси до стін Верховної Ради України.
   Тоді з учасниками хресного стояння мали зустріч чимало народних депутатів України.
   „Єдіноє отєчєство” згадало всіх. Включно з лідером Компартії Петром Симоненком, про зв”язки якого з Московським Патріархатом відомо досить багато, як і про отримані ним нагороди від митрополита Володимира Сабодана.
Едуард Гурвiц спілкується з православними одеситами біля стін Верховної Ради України   Натомість, „Єдіноє отєчєство” наче не помітило досить дружньої бесіди віруючих одеситів з народним депутатом України, екс мером Одеси Едуардом Гурвіцем.
Саме пан Гурвіц доклав найбільше зусиль для того щоби вимоги віруючих потрапили до секретаріату Верховної Ради України.  Саме у відповідь на його прохання до віруючих вийшли відповідальні працівники парламенту.
Найбільш порядними у цій ситуації виявилися лише редактори телевізійної програми „Свєт православ’я”, які, незважаючи на повне замовчування одеськими ЗМІ парламентської діяльності Едуарда Гурвіца, ознайомили одеситів з його баченням на питання ідентифікаційних кодів.
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X