Новини
29.04.2005 Подарунки до Великодня

Залізнична районна організація Народного Руху України в місті Львові підготувала приємний подарунок до Великодніх свят дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування.

Завдяки активній роботі організації понад сто дітей отримали пасхальні подарунки із солодощами, фруктами та вітальними листівками.

Заступник голови міської організації НРУ Юрій Батюк, ініціатор проекту, зазначив: “Вважаю своїм обов’язком проводити такі акції, а надто для дітей, які потребують матеріальної допомоги. Це наше майбутнє, майбутнє України, про яке слід піклуватися. Таку підтримку, а особливо нині, в оновленій країні, повинні забезпечувати держава, її громадські та політичні організації...”

Доброчинні заходи в нашому місті проводили й проводять до свят. Ба більше, до них долучаються і повинні долучатися за власним бажанням і змогою все більше підприємців.

Цю акцію вдалося провести завдяки матеріальній підтримці львівської торгової компанії “Інтермаркет”, зокрема за сприяння її керівника – Романа Шлапака. Підприємство щороку виділяє кошти на проведення благочинних заходів у місті, тож маємо з кого брати
приклад.

Марта Дрозда
http://www.gazeta.lviv.ua/articles/2005/04/28/4884/

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X