Новини
06.09.2004 Єпархіальні збори в Одесі    Під молитовним головуванням настоятеля храму Воскресіння Христового проведені єпархіальні збори Одеської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви.
Учасники зборів ухвалили звернення до сільської Ради с.Жовтень, Біляївського району, Одеської області. Духівництво храму і всі вірні УАПЦ в області прохають депутатів сільради ухвалити рішення про виділення землі під забудову нового храму Української Автокефальної Православної Церкви.
   Нинішній храм Воскресіння Христового діятиме вже разом з відкритим тут духовним училищем. Є плани відкриття в Одеській області і Духовної семінарії УАПЦ.
За словами отця Володимира: „Потрібен новий храм, бо нинішній вже є маленьким для того щоби вмістити всіх бажаючих. До нас збільшується і кількість паломників, які хочуть помолитися біля ікони Матері Божої”.
   На єпархіальних зборах говорили і про звернення митрополита УПЦ МП Агатангела із закликом підтримати Віктора Януковича на наступних виборах Президента.  Висловлений загальний подив позицією митрополита Агафангела.
„Ми далекі від політики. Наша справа – молитися, молитися і молитися...”
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X