Новини
01.05.2005 Вірні УАПЦ святкують Великдень на Одещині У Одесько-Балтській єпархії УАПЦ молитовно готувалися до великого свята – Великодня. Майже щодня у єпархіальному храмі Воскресіння Христового лунала молитва до Спасителя.
Вночі 30 квітня парафіяни храму з трепетом прикладалися до Плащаниці після чого її урочисто повернули на звичне місце – у храмовий вівтар. Відбувся хресний хід.
Сьогодні  вперше над храмом Воскресіння Христового (с.Жовтень, Біляївський район, Одеська область) було чути чудові колокольні дзвони.
Великодню Службу Божу відправили отець Володимир Клебан  та отець Михайло Кушнір при допомозі студентів духовного єпархіального училища. Приміщення храму було переповненим віруючими не лише з с.Жовтень, але і навколишніх сіл. Були присутні і паломники з Одеси.
Присутнім зачитали Великодні привітаня від Глави УАПЦ, Блаженнійшого Мефодія, Митрополита Київського і всієї України, Вселенського Патріарха та Президента України.
Всім хто прийшов цього дня до храму освятили пасочки, крашені яйця та інші дари.
До Великодніх привітань приєднується і пресова служба Одесько-Балтської єпархії УАПЦ. Всім читачам нашого єпархіального Інтернет сайту „ХРИСТОС ВОСКРЕС!”
Додається Великодній Фоторепортаж
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X