Новини
05.05.2005 УАПЦ сприятиме відродженню духовності в Одесі

4 травня Одесу відвідав архикапелан Української капеланської служби Української Автокефальної Православної Церкви, єпископ Богуславський і Білгородський, Владика Захарій. Серед іншого Він мав зустріч з Одеським міським головою Едуардом Гурвіцем, відвідав екуменічну морську  каплицю Святого Архистратига Михаїла та обласне управління у справах релігій.

Хоча нині УАПЦ не має в Одесі власного храму діючі церковні громади беруть активну участь у міжконфесійному житті. А у с.Жовтень, Біляївського району, Одеської області (кілька кілометрів від Одеси) є храм Воскресіння Христового і духовна семінарія УАПЦ.
Ректор духовного училища, отець Володимир Клебан подарував Едуарду Гурвіцу ікону Спасителя. Він побажав, щоби подарована ікона допомагала новому міському керівництву долати численні проблеми, з якими щодня зустрічаються одесити.  
Єпископ Білгородський і Богуславський  УАПЦ, після проведеної у міській Раді зустрічі, висловив думку, що нове керівництво Одеси ставить собі за мету дотримуватися принципу рівного ставлення до різних християнських церков. „Господь любить всіх. В Одесі має бути місце для УАПЦ та інших церков, які прагнуть добра, миру і злагоди.
Ми знайшли це порозуміння під час спілкування з Одеським міським головою”, зазначив Владика Захарій.   
Він запевнив, що духівництво Української Автокефальної Православної Церкви продовжить діяльність на підтримку хворих на ВІЛ СНІД в Одесі. Як відомо, при Одесько-Балтській єпархії УАПЦ нині діє духовне училище для військових капеланів. Під час зустрічі з міським головою висловлена готовність сприяти відкриттю каплиць та місць для молитви при всіх лікувальних закладах Одеси.   
04 травня єпископ Білгородський і Богуславський Захарій, отець Володимир Клебан та отець Михайло Кушнір відвідали екуменічну каплицю Святого Архистратига Михаїла. Тут вони спільно помолилися за здоров”я та добробут  українських мореплавців.
Директор „Центру ангела, який летить” в Одесі Ростислав Інжестойков розповів шановним гостям про роботу, яка вже багато років триває у Одеському морському порту. Місійну працю започаткував тут п. Олександр Сорокін.
На зустрічі в обласному управлінні у справах релігій мова йшла про міжконфесійну ситуацію в регіоні.

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X