Новини
06.05.2005 В УАПЦ Америки радять Алексію II не хвилюватися за Україну, а радше зосередитися на Росії

США – Українська Автокефальна Православна Церква Північної та Південної Америки не погоджується із заявою Патріарха Московського Алексія II, яку він зробив 25 квітня, наголосивши, що „громадяни України не хочуть, щоб їх країна стала полем розбрату між Москвою та Константинополем”, — йдеться у пресовому повідомленні, яке редакція РІСУ отримала 5 травня.

За словами владики Павла-Петра (Єсепа), синкела для зовнішніх зв’язків УАПЦ Північної та Південної Америки, „якщо не українці не втручатимуться, то й не буде розбрату. Патріарх Алексій не повинен турбуватися духовним провідництвом другої за величиною європейської суверенної нації. Ця велика братерська турбота повинна врешті закінчитися. Українські релігійні провідники самі спроможні забезпечити духовне провідництв своєї нації. А Патріарх Алексій нехай радше потурбується про „корозію” свободи і демократії у його рідній країні”.

За словами владики, дуже важливо те, що українці зрозуміли, що не потребують жодного дозволу зі сторони на те, щоб йти до Бога тим шляхом, який вони вважають за найкращий.

„Є лише одна канонічна Церква. Вона створюється, коли суверенна нація має бажання спілкуватися з Господом без чужого дозволу. Ніхто не повинен бути посередником між українськими православними і Господом... Господь добре знає українців, тому жодного посередництва у їх представленні не потребує”, – переконаний владика Єсеп.
http://www.risu.org.ua/ukr/news/article;5353/

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X