Новини
06.05.2005 Ветерани привітали мера Одеси з нагородою від УАПЦ

Одеський міський голова вітає ветеранів05 травня Одеський міський голова Едуард Гурвіц влаштував прийом для ветеранів Другої світової війни. Цього року Одеса стане єдиним в Україні містом де кожен ветеран війни 9 травня одержить по 100 гривен фінансової допомоги. Вирішується проблемне питання пов”язане з телефонізацією помешкань ветеранів.  Цими днями в Одесі будуть проведені багато урочистих заходів, які вшанують учасників війни.

Всі присутні на прийомі у міській Раді одержали ювілейні медалі „60 років Перемоги”. За ініціативою міського голови героям війни виділені путівки для оздоровлення у одеського пансіонаті „Мирний”.
Один з ветеранів привітав Одеського міського голову Едуарда Гурвіца з одержанням вищої церковної нагороди УАПЦ.
Публікація про цю нагороду 5 травня надрукувала і газета Одеської міської Ради „Одеський вісник”.
У зверненні до ветеранів Одеський міський голова Едуард Гурвіц запевнив, що нова міська адміністрація не залишить без уваги жодної проблеми, з якими нині зустрічаються колишні учасники війни.
Ветерани на Прийомі у мерії ОдесиЕдуард Гурвіц:
„Ви здобули Перемогу для всіх наступних поколінь. Немає нині багатьох з ваших побратимів на фронтах війни, але ваша місія на цій землі варта подяки людства в цілому.
Жодні, навіть найбільш почесні звання і відзнаки мирного часу не здатні стати в один ряд з нагородою з фронту. Саме тому привітання, які сьогодні лунають на вашу адресу, це прояв великої поваги за любов до Батьківщини, рідного міста і до всіх ваших справ...”
  
З роковинами Перемоги ветеранів Одеси, на прийомі влаштованому міським головою, привітали заступники мера Одеси, керуюча справами міськвиконкому Тетяна Єршова, народний депутат України, Голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін та інші.
Урочисті заходи, за участю ветеранів Другої світової війни, тривають у різних районах Одеси і області. Це концерти, урочисті збори, конференції, зустрічі у освітніх закладах. Прибиратимуть і занедбані могили учасників війни на різноманітних міських цвинтарях.
За словами заступника Одеського міського голови Володимира Курінного, „ветерани війни в Одесі щодня одержуватимуть різноманітну допомогу. І ця праця не завершиться запланованими святковими заходами”.
Володимир Курінний вважає, що  для Одеси питання примирення ветеранів Радянської Армії і УПА не „має особливої гостроти, бо живих учасників національно-визвольних змагань у причорноморському місті нині є одиниці”. На його погляд, „це питання слід вирішувати на загальнодержавному рівні”.

Ігор Столяров
Одеса

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X