Новини
07.05.2005 Вірні УАПЦ на Одещині вшанують ветеранів Другої світової війни Як повідомив настоятель храму Воскресіння Христового Одесько-Балтської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви, отець Володимир Клебан, цими днями у храмі триватимуть молитви за упокій всіх українців загиблих у часи Другої світової війни та за здоров”я тих хто ще серед нас.
Духівництво УАПЦ братиме участь і у багатьох заходах організованих міською владою в Одесі.
Тим часом, 6 травня у актовому залі міжнародного аеропорту „Одеса” проведені урочисті збори за участю 389 ветеранів. Колишніх учасників війни вітали дитячі творчі колективи, представники Одеського міськвиконкому.
Кожен учасник урочистих зборів одержав подарунки, продуктові набори і 100 гривень.
„Згідно з підписаною колективною угодою адміністрація аеропорту ухвалила програму соціального захисту ветеранів. Ця допомога, як передбачається, буде постійною. Передбачена медична, соціальна допомога.
Ми вже сформували дієздатну Раду ветеранів і, два тижні тому, хор партизанських подруг”, повідомила Генеральний директор міжнародного аеропорту „Одеса” Світлана Кобилянська.
Ветерани були щиро вдячні адміністрації аеропорту. На їхніх обличчях була щира посмішка. Вони згадували минулі героїчні часи та ділилися планами на майбутнє.
На урочистих зборах присутніх вітала і начальник управління інвестиційної політики Одеського міськвиконкому Ірина Яроцька.
Вона передала вітання від мера Одеси п.Гурвіца та заступника Одеського міського голови Вахтанга Уберії.
Вона запросила всіх ветеранів на урочистості, з нагоди дня Перемоги, які відбудуться 7 травня на території меморіалу 411 батареї.
„Оновлена Україна і міська влада на чолі з Едуардом Гурвіцем зроблять все можливе щоби життя людей змінилося на краще. Влада крокує нині на зустріч людям”, сказала Ірина Яроцька.
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X