Новини
07.05.2005 Мер Одеси пообіцяв, що ставлення до ветеранів відтепер буде гідним щодня...

7 травня в Одесі на території меморіалу 411 батареї проведений  черговий захід покликаний підтримати та вшанувати ветеранів Другої світової війни. Міська влада Одеси зробила все можливе щоби цього дня,  учасники бойових дій, ветерани війни відчули справжню повагу та повсякденне піклування про них.
Саме у 2005-му виповнюється і 30 років від дня заснування меморіалу 411 батареї.  Міський голова Одеси Едуард Гурвіц, у своєму виступі перед учасниками урочистостей, подякував засновникам меморіалу, колективу працівників і його директору – Олександру Рисіну за збереження історичної правди про часи Другої світової війни для прийдешніх поколінь.
„Шановні ветерани, ми ніколи не забудемо вашу мужність і самовідданість. Ваше життя є вище всіх політичних інтриг...”, запевнив мер Одеси. 
Цього дня ветеранів вітали Голова облдержадміністрації Василь Цушко, Голова Одеської обласної Ради Сергій Гриневецький, народний депутат України і Голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін.
Василь Цушко запевнив, що разом з міською владою Одеси робитиме все можливе для покращення життя ветеранів Другої світової війни та попросив вибачення за роки випробувань у часи правління в Україні влади на чолі з Леонідом Кучмою. „Я думаю, що цього року Україна розпочала новий етап розвитку. Відтепер ставлення до вас буде гідним не лише у День перемоги”.
Перший заступник Одеського міського голови Анатолій Ворохаєв повідомив, що в урочистостях на території меморіалу 411 батареї брали участь близько 1600 ветеранів Другої світової війни, представники громадських організацій, афганці.
„Цими днями серед ветеранів роздані 900 пайків, у квартирах всіх інвалідів війни в Одесі були встановлені телефони. Триває телефонізація помешкань учасників бойових дій. Робота ця ускладнена, але слід віддати належне дирекції „Укртелекому”, яка робить все можливе для вирішення проблемних питань.
Кожен учасник війни одержав по 100 гривень і  привітання Одеського міського голови Едуарда Гурвіца”, повідомив Анатолій Ворохаєв. 
7 травня Едуард Гурвіц нагородив почесною відзнакою Одеського міського голови „Знак пошани” директора меморіалу героїчної оборони Одеси Олександра Рисіна. Дирекції меморіалу 411 батареї подаровані телевізор і відеомагнітофон.
Без уваги не залишився жоден з присутніх на урочистостях ветеран. Мер Одеси підійшов до учасників фронтового привалу, уважно вислухав кожного пообіцявши підтримку і необхідну допомогу.  

Ігор Столяров
Одеса

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X