Новини
21.05.2005 Паломництво до Чудотворної ікони Матері Божої у храмі Воскресіння Христового У суботній день 21 травня до храму Воскресіння Христового Одесько-Балтської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви завітала велика група паломників.
Це мешканці Одеси, селища Затока, Білгород – Дністровського району, Одеської області та один паломник з Беларусі.
Вони вшанували Чудотворну ікону Касперівської Мати Божої, ікону Спасителя (яка мироточить), мощі Сповідника Мартіна – Папи Римського.
о. Михайло Кушнір розповів гостям про історію храму, Одесько-Балтської єпархії УАПЦ, про святині храму і закликав паломників частіше приходити до храму Воскресіння Христового і приводити сюди все нових і нових православних християн.
Цього дня настоятель храму отець Володимир Клебан здійснив сьогодні ж обряд хрещення двох дорослих православних христиан з Одеської області, а о. Михайло Кушнір похрестив одразу чотирьох діточок однієї з багатодітних родин з Одеси. Батьки цих дітей були у храмі Воскресіння Христового у свята Вербної неділі та у Великодню ніч. Тепер вони вирішили, що їхні діти мали б бути похрещені саме тут.
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X