Новини
27.05.2005 В Одесі знають про проблеми безпритульних дітей.

Служба у справах дітей Одеського міськвиконкому стала ініціатором вельми цікавої виставки, яка відкрилася у фойє мерії міста. Глядачі виставки побачили роботи знаного в місті фотохудожника Олега Куцького присвячені фактам з вельми складного життя безпритульних дітей на вулицях причорноморського міста.
Начальник служби у справах дітей Одеського міськвиконкому Тетяни Бурік назвала виставку „нагадуванням про чи не найбільш болючу проблему Одеси і національну катастрофу на рівні країни – безпритульність дітей”.
Тетяна Бурік наголосила, що безпритульні діти і сироти потребують особливої уваги з боку міської влади. „Для них, без сумніву, будуть створені всі належні умови для подальшої адаптації у сучасному суспільстві”.
Служба у справах дітей має серед найближчих планів проведення багатьох гуманітарних акцій милосердя у різноманітних дитячих установах, інтернатах, будинках для сиріт в Одесі.
Особливо гарним цього дня був настрій у члена Спілки фотохудожників України Олега Куцького. Була реалізована мрія його життя про відкриття виставки робіт на таку злободенну тему.
„Одеса є теплим містом і на її вулицях мешкають безпритульні діти з різних міст України, Молдови, Придністров”я, Росії. Я три роки працюю з фототемою, до якої входять не лише безпритульні діти, але і пенсіонери...”, сказав п. Куцький.
Це перша подібна виставка робіт Олега Куцького відкрита в Одесі.
Глядачами виставки стали не лише звичайні одесити, але і депутати міської Ради, працівники міськвиконкому, численні гості, які цими днями відвідують будинок мерії Одеси.

Ігор Столяров
Одеса

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X