Новини
29.05.2005 БЛАГОДІЙНІСТЬ. УАПЦ ДІАСПОРИ ОПІКУЄТЬСЯ СИРОТАМИ В УКРАЇНІ

З благословення предстоятеля УАПЦ, блаженнішого Митрополита Мефодія, Українська Автокефальна Православна Церква Північної і Південної Америки під омофором Високопреосвященнішого Митрополита Михаїла (Явчак-Чампіон) опікується сиротами з міста Боржна, що на Чернігівщині, забезпечуючи їх речами першої необхідності.

            Через співпрацю Церкви і благодійної організації “Big Family Charity”, 200 дітей сиріт, котрі проживають в убогих умовах, будуть отримувати поміч в необхідних речах для повсякденного вжитку.

            Після ознайомлення з умовами існування дітей у дитячому будинку, ієрархи Церкви вирішили взяти опіку над сиротами, що є одним із традиційних служінь Церкви.

            Архієпископ Мирослав (Стецак-Ніспек), координатор цього благодійного проекту, 28-го травня благословив відправлення в Україну першої партії  речей повсякденного вжитку для дітей.

            Справами благодійності і милосердя до незахищених верств населення, а саме – дітей-сиріт, Церква демонструє і поширює любов Ісуса Христа. Також, таким чином, УАПЦ в діаспорі висловлює свою вдячність Матері-Україні за безцінні скарби Української Православної віри і спадщини, які святo зберігає для наступних поколінь українців за межами Батьківщини.

Більш детально про благодійність УАПЦ читайте www.uaoc.org/borzna

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X