Новини
30.05.2005 Пам’ятаємо Героїв України!

В урочищі Прощаниця Іваничівського району Волинської області біля могил 300 українських козаків війська Хмельницького та вояків Української повстанської армії було відкрито та освячено пам’ятник, який встановлено за сприяння народного депутата України, голови Волинської обласної організації Української народної партії Бориса Загреви.


Відкриття пам’ятника відбулося у День святого Миколая під час проведення дев’ятих щорічних зборів молодіжних козацьких товариств загальноосвітніх шкіл області, ініціатором та засновником яких є депутат облради, перший заступник голови обласної організації УНП, полковник Українського козацтва Микола Пасаман.

Цього року представники 14 загальноосвітніх шкіл району провели традиційні змагання із встановлення наметів, стрільби, бігу, метання, приготування куліша та юшки. Крім основних заходів було проведено фестиваль козацької, стрілецької і повстанської пісні, з авторським концертом виступив дует братів Сушків.

“Ми сьогодні відкрили пам’ятний знак, щоб щоразу, буваючи тут, ми могли прийти і схилити свої голови перед тими, хто поклав своє життя у боротьбі за вільну, незалежну, соборну Україну. Мені приємно бути тут, де сьогодні саме за козацькими традиціями, проводяться змагання серед молоді – нащадків славного українського козацтва, наших повстанців”, – зазначив Борис Загрева.

Він висловив переконання у тому, що “ця молодь зможете пронести історію з честю та совістю, здобуваючи знання, переживаючи за свій український рід і йдучи в життя з великою вірою в свою державу, в свій український народ”.

http://observer.sd.org.ua/news.php?id=7140

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X