Новини
31.05.2005 Свято дитинства в Одесі    1 червня Одесу очікує чимало цікавих заходів з нагоди Міжнародного дня захисту прав дитини. Турбота про знедолених дітей стала приоритетною щоденною політикою для нової міської влади. 
   Саме тому міська служба у справах дітей, управління інвестиційної політики міськвиконкому, громадський комітет „Одеса ТАК” ініціювали 30 травня захід під назвою „Свято дитинства”. Організатори заходу поставили собі за мету  охопити найбільш вразливу категорію дітей – позбавлених батьківської опіки (діти – сироти, вихованці шкіл інтернатів та будинків, притулків для дітей). 
   Вперше головними особами на святі стали самі діти. Вони були не лише глядачами. Саме вихованці притулків та інтернатів стали і учасниками дуже цікавого концерту продемонстрованого на сцені Російського музично драматичного театру в Одесі. Кожна дитина мала нагоду  відчути себе артистом – учасником святкової вистави у якій представлений цілий спектр  багатонаціональних культурних традицій.
   Дітей привітали Міністр  України у справах сім”ї, дітей та молоді Юрій Павленко, заступник Одеського міського голови Володимир Курінний та заступник голови обласної держадміністрації Володимир Куриленко.
   За словами начальника управління інвестиційної політики міськвиконкому Ірини Яроцької, „Проведений святковий концерт для безпритульних дітей став  першим і унікальним  не лише для Одеси, але і України в цілому.
У зібраних сьогодні на концерт дітей немає рідних. Це діти вулиці з Одеси і області”.
   Після завершення концерту всі майже 800 дітей отримали подарунки. 
   Проведення цього заходу стало можливим  завдяки підтримці організації „Тіква Ор-Самеах Одеса – Ізраїль” та кампанії „Браво”. 
   Управління у справах дітей Одеської міськради запросило до співпраці всіх благодійників. „На сьогоднішній день діти потребують допомоги в організації, зокрема, літнього оздоровлення і працевлаштування”, зазначила начальник управління Тетяна Бурік.
Ігор Столяров
Одеса
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X