Новини
06.06.2005 Архиєрейський Собор УАПЦ не визнає рішення Патріаршого суду цієї Церкви

КИЇВ — Прес-служба Української Автокефальної Православної Церкви повідомила 3 червня про те, що на спільному засіданні Архиєрейського Собору і патріаршої ради УАПЦ було одноголосно прийнято рішення про визнання недійсним засідання Патріаршого Суду від 25 травня 2005 року в церкві Св. Миколи Набережного м. Києва, а його рішення про порушення Митрополитом Мефодієм православних канонів і статуту УАПЦ неправомірним.

Участь у засіданні Архиєрейського Собору і патріаршої ради УАПЦ взяли: Митрополит Мефодій, Предстоятель УАПЦ; Митрополит Галицкий Андрій – керуючий Івано-Франківською єпархією; Митрополит Роман – керуючий Вінницькою і Брацлавською єпархією; Архиєпископ Йоан – керуючий Херсонеською і Кримською єпархією; Архиєпископ Макарій – керуючий Львівською, Рівенською і Таврійською єпархіями; Ігумен Іларіон (Савчук) – адміністратор Черкаської і Кіровоградської Єпархії; член Патріаршої Ради Митрофорний протоєрей Ігор Курпіта – секретар Патріаршої Ради.

Як вже повідомлялося раніше, за позовом консисторії Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ та групи клиру Тернопільської єпархії 26 травня 2005 р. в Києві відбулося засідання Патріаршого Суду УАПЦ в його повному складі. Суд визнав Митрополита Мефодія (Кудрякова) винним у систематичних порушеннях православних канонів і статуту УАПЦ.

У відкритому листі до РІСУ прес-служба УАПЦ підкреслює, що „законним Предстоятелем УАПЦ є Мефодій, Митрополит Київський і Всієї України”, і наголошує, що „архиєпископ Харківсько-Полтавської єпархії Ігор (Ісіченко) був позбавлений всіх посад і скреслений із списку офіційної Української Автокефальної Православної Церкви в 2003 році Архиєрейським Собором”.

http://www.uaoc.info/ua/news/news_/?pid=116

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X