Новини
19.09.2004 Спільна молитва за жертв терактів    Кожен бажаючий  міг взяти участь  у молитовній панахиді  за загиблими від терактів у цілому світі. Вона відбулася у римо-католицькому Кафедральному Соборі Успення Пресвятої Богородиці в Одесі.
   Як сказав  секретар духовної Ради христианських конфесій Петро Мартьянов: «Мета цього служіння  - вшанувати  пам’ять всіх загиблих  в Беслані  від рук терористів: дітей, жінок, чоловіків. Представники кількох церков та конфесій  вирішили спільно звернутися  до керівництва різних країн, громадських організацій із закликом  зберегти мир на землі у цей неспокійний час».
   Ідея спільного служіння належить єпископу Одесько-Симферопольської диєцезії РКЦ, Його Екселенції Броніславу Бернацькому.  На його заклик відгукнулись єпископ Німецької лютеранської Церкви, доктор Едмунд Ратц, духівництво Української Автокефальної   Православної Церкви (отець Михайло Кушнір), Української Греко-Католицької Церкви, УПЦ Київського Патріархату, Євангельських христиан баптистів, Об»єднана українська методистська церква, Присвітеріанська церква.
Представники УПЦ Московського Патріархату запрошення проігнорували.
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X