Новини
09.06.2005 УАПЦ піклуватиметься про православних в Одесі

У храмі Воскресіння Христового Одесько-Балтської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви проведена перша пресова конференція для засобів масової інформації. На запитання журналістів відповідали, серед інших, духівництво УАПЦ о. Володимир Клебан, о. Михайло Кушнір, о. Сергій Черба...
Тем для прес-конференції було кілька:
1. Початок учбового року у духовній семінарії Одесько-Балтської єпархії УАПЦ
2. 15 років від дня відновлення діяльності Української Автокефальної Православної Церкви в Україні.
Серед журналістів поширили прес реліз з викладом історії УАПЦ та храму Воскресіння Христового, православний календар на 2005 рік та Український православний молитовник виданий силами Одесько-Балтської єпархії.
Працівникам ЗМІ повідомили, що нині у духовній семінарії УАПЦ навчаються не лише студенти з Одеси, але і мешканці Вінницької, Львівської, Черкаської, Київської і Луганської  областей.

о. Володимир Клебан висловив подяку мерії Одеси за рівне ставлення до всіх християнських конфесій та розповів журналістам про акції спрямовані на підтримку різноманітних дитячих міських сиротинців з боку вірних УАПЦ. Зокрема, вже надана підтримка дитячим притулкам № 1 і 9 в м. Одесі.
За словами о. Михайла Кушніра: „церква вдячна міському голові Одеси Едуарду Гурвіцу за рівне ставлення до всіх. Маємо надію, що ми будемо почуті. УАПЦ не є заполітизованою. Ми поза політикою. Ми лише проповідуємо Слово Боже, духовно опікуємо всіх нужденних. Маємо надію, що влада повернеться обличчям до української церкви, яка була репресована атеїстичним режимом.
Історія УАПЦ має тернистий шлях”.
Одесько-Балтська єпархія УАПЦ висловила готовність і далі брати участь у всіх акціях, які покликані допомогти всім нужденним мешканцям Одеси.
Учасники прес конференції висловили переконання, що нещодавня зустріч Президента України з Патріархом Варфоломієм наблизить час утворення в Україні єдиної Помісної Церкви.
Присутній на прес конференції секретар Духовної Ради християнських конфесій, пастор Петро Мартьянов подякував духівництву УАПЦ за участь у міжконфесійних заходах і висловив переконання, що співпраця така і далі буде плідною.
Журналісти оглянули приміщення духовної семінарії, поспілкувалися з семінаристами, вшанували храмові святині – ікону Касперівської Матері Божої, ікону Спасителя (яка мироточить) та мощі Сповідника Мартіна – Папи Римського.

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X