Новини
10.06.2005 Щодня до храму Воскресіння Христового приходять видатні гості...

До храму Воскресіння Христового Одесько-Балтської єпархії УАПЦ відвідали поважні гості з Києва – Керівник відділення релігієзнавства інституту філософії  ім.. Г.Г. Сковороди Національної Академії Наук України, професор Анатолій Колодний та доктор філософських наук, професор, завідувач відділом  релігійних процесів в Україні Національної академії наук України Людмила Філіпович. Їх супроводжував секретар Духовної Ради  християнських конфесій, магістр Богослов”я Петро Мартьянов.
Гості вшанували святині храму, ознайомилися з діяльністю Одесько-Балтської єпархії та Одеської духовної семінарії.

„Ми, як наукова інституція, яка певною мірою визначає політику держави до церкви (обґрунтовує, надає власні рекомендації), вивчаємо ситуацію на місцях. Хочемо знати про зміни у ставленні до духовних інституцій.
Президент України Віктор Ющенко вважає ненормальним практиковане раніше втручання держави у справи церкви. Так не має бути. Має бути не лише відокремлення церкви від держави, але і відокремлення держави від церкви. Відтак кожна релігійна спільнота нині вільна у своїй діяльності.
Ми знаємо, що в Одеській області УПЦ Московського Патріархату була особливо задіяна у виборчих змаганнях 2002 і 2004 років. Вони вірно служили Віктору Януковичу і прагнули його приходу до влади”, сказав Анатолій Колодний.  На його думку, УПЦ Московського Патріархату „перетворилася у придворну церкву, яка служила минулому державному керівництву”. 
Доктор філософських наук, професор, завідувач відділом  релігійних процесів в Україні Національної академії наук України Людмила Філіпович наголосила на необхідності протистояти бездуховності світу.
10 травня гості з Києва мали зустріч із заступником Одеського міського голови Володимиром Курінним та відвідали меморіальну морську каплицю Архистратига Михаїла, Дім для молитви Німецької Євангелічної лютеранської церкви в Україні.

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X