Новини
15.06.2005 Ющенко скоротив дистанцію між Церквою і Державою

Президент Віктор Ющенко закликає релігійні організації більш брати активну участь в соціальних програмах, направлених на роботу з дітьми, інвалідами, іншими групами населення. Про це він сказав на зустрічі з членами Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, повідомляють «Українські Новини».

«Я відверто вам говорю, що із задоволенням підтримав би будь-яку соціальну програму, яку запропонують ваші Церкви», - сказав Президент, звертаючись до учасників засідання.

Президент сказав, що знає досвід багатьох країн, в яких Церква допомагає державі в реалізації соціальних програм. Ющенко вважає, що без активної ролі Церкви багато проблем ще довго залишатимуться невирішеними, не дивлячись на те, що держава також повинна активно ними займається.

Він також призвав Церкву бути активнішою в культурному житті, інформаційному просторі, в освіті і в роботі в Збройних Силах, правоохоронних органах і пенітенціарних установах.

Як приклад такої участі Ющенко привело своє доручення Кабінету Міністрів проаналізувати введення нового предмету «Етика віри».

«Ми хочемо, щоб з вуст священиків, з вуст мудрих людей, дитина, сідаючи за парту, знала про Бога», - сказав Президент.

Він пообіцяв, що власті з свого боку готові скористатися досвідом релігійних організацій у віданні добродійності, опіки, патронажної служби, волонтерського руху.

«Ми повинні разом знайти правильну формулу партнерства Держави і Церкви і об'єднувати свої зусилля там, де це якнайбільше потрібно людям і суспільству», - сказав Президент.

"proUA.com"
"мовний переклад KP-Media"
http://www.upckp.km.ua/export/news4.htm

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X