Новини
16.06.2005 Ющенко бере під особистий контроль земельні питання релігійних організацій

Київ. 15 червня. ІНТЕРФАКС - Президент України Віктор Ющенко заявив про готовність узяти під особистий контроль проблему виділення земельних ділянок і формування прав на землекористування для Церков і релігійних організацій.

"Я і мої колеги готові узяти під персональний контроль кожне проблемне питання, яке виникатиме з питань виділення землі або формування прав на землекористування", - заявив В.Ющенко у вівторок в Києві на зустрічі Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.

Він підкреслив, що ті спірні питання, які стоять перед місцевими органами влади і не знаходять сьогодні рішення, слід "скоординувати через секретаріат президента". "Ми порозуміємося з керівниками властей, щоб ці питання були вирішені", - сказав В.Ющенко.

Президент також заявив, що доручає уряду внести на розгляд Верховної Ради ряд змін до законодавчих актів і розробити нові законопроекти, що стосуються питань
державно-церковних відносин.

Як відзначив глава держави, сьогодні залишається неврегульованим питання землекористування, оподаткування, встановлення для релігійних організацій тарифів оплати за газ і водопостачання на рівні тарифів для населення, спрощення реєстрації і отримання гуманітарних вантажів.

В.Ющенко сказав, що доручає Держмитслужбі і уряду вирішити ці питання "на формальному рівні". Глава держави запропонував представникам Церков і релігійних організацій у разі виникнення питань звертатися в секретаріат президента, повідомивши, що там створений спеціальний підрозділ, який відповідатиме за координацію роботи з різними конфесіями і Церквами.

"Я думаю, таким шляхом ми знайдемо оптимальний шлях для вирішення тих питань, які можуть виникати в діяльності церковних організацій", - вважає президент.

«Interfax-religion»
"мовний переклад KP-Media"
http://www.cerkva.org.ua/site/modules.php?name=News&file=view&news_id=442

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X