Новини
16.06.2005 В Одесі простилися з журналістом Леонідом Звєрєвим

15 червня  в Одесі поховали знаного журналіста, політичного оглядача газети „Чорноморські новини”, багаторічного колишнього співпрацівника Інституту масової інформації Леоніда Звєрєва. Він передчасно помер від серцевого нападу.
У видавництві „Чорно мор”я” на громадянську панахиду зібралися чимало працівників ЗМІ. Від мерії Одеси шану померлому віддав заступник Одеського міського голови Володимир Курінний. Заупокійну панахиду відправив священик Української Автокефальної Православної Церкви отець Михайло Кушнір.
Голова профспілки незалежних журналістів в Одесі Леонід Заславський вважає, що „Леонід Звєрєв відрізнявся від інших колег особливим професіоналізмом”.
Леонід Заславський:
„Професіонал, у моєму розумінні, це людина, яка пише правду незважаючи на різні обставини. Він працював не лише в одеських засобах масової інформації, але і тривалий час – в Інституті масової інформації.
Людина яка знала багато мов, мала можливість працювати на найвищому рівні, вимушена була в останні роки життя навчати людей французької мови...”
Нині покійні Леонід Звєрєв та його дружина Рімма Звєрєва були знаними в Одесі журналістами. Вони писали на різноманітні злободенні теми, а тому статті їхні завжди були цікавими для одеського читача.

Ігор Столяров

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X