Новини
19.06.2005 Свято Трійці відзначили і вірні УАПЦ на Одещині

Вони зібралися цього дня у храмі Воскресіння Христового Одесько-Балтської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви.
Урочисту Службу Божу очолив настоятель храму, о.Володимир Клебан у спів служінні духівництва. На Богослужінні були присутні і семінаристи з духовної семінарії.
Зі словом духовним до парафіян храму звернувся о. Михайло Кушнір.
„Цей день можемо вважати днем народження нашої Святої Православної Церкви Христової, коли Апостоли вступили у служіння своє пішовши до всіх народів хвалячи Господа і навертаючи до віри християнської.
Історія Церкви Христової показує нам, що Благодать Святого Духа ніколи не полишала церкву Божу. З перших її днів відчувала напади з боку фарисеїв. Майже всі Апостоли закінчили своє життя через страждання.
Пам”ятаємо ми напади на церкву і з боку атеїстичного комуністичного режиму, коли влада нищила храми і  духівництво. Але, знову побачили свідчення сили Духу Святого. Відродженою є нині віра православна. Господь знову обирає собі людей, які будують храми Божі, закликають людей до Бога.
Сьогодні, дорогі у Христі браття і сестри, прикрашаючи храм зеленню, як символом життя, ми у своїх молитвах закликаємо Духа Святого, щоби Він і на нас сьогодні зійшов, утвердив нас у вірі православній.
Дорогі браття і сестри, прийміть найщиріші привітання у цей великий і радісний день. Нехай сьогодні ваші серця зрадіють духовним торжеством. Всім вам бажаю любові, миру і злагоди”.
Для вшанування вірним УАПЦ з олтаря храму Воскресіння Христового була винесена ікона Спасителя, яка мироточить.
о. Володимир Клебан посвятив зелень, яку цього дня принесли до храму віруючі і побажав всім добра і Господньої ласки. Він закликав частіше відвідувати храм і звертатися до присутніх тут православних святинь.
Цього дня над храмом лунав чудовий і незвичний дзвін...У душах вірних УАПЦ панувала радість.

Дивиться фоторепортаж

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X