Новини
24.06.2005 3000 євро за ікони

Як повідомила “Газету” прес-служба Західного регіонального управління прикордонників, у вівторок на пункті пропуску “Тиса” затримали італійця, який намагався вивезти з України п’ять великих валіз із пам’ятками старовини.

Громадянин Італії мандрував із Російської Федерації на батьківщину  вантажівкою “Івеко”. Щоб безперешкодно перетнути кордон із 50 іконами,  намагався запропонувати інспекторові прикордонного контролю 1000 євро. Валізи були великими, та й прикордонник не мав наміру “відвертатися” від них, тому гроші залишилися у власника, а транспортний засіб перевели в бокс для пильного огляду. Італієць, не повіривши відмові, запропонував
три тисячі євро старшому зміни, однак той також відмовився від хабара. Внаслідок огляду, який чопські митники проводили спільно з працівниками СБУ в Закарпатській області, у валізах виявлено старовинні ікони. Наразі автомобіль затримали для проведення експертизи та вирішення його долі. Також встановлюють вартість контрабандного товару.

Наступного дня в Раві-Руській митники затримали громадянина Польщі, який спробував перевезти незадекларовані п’ять прес-форм для виготовлення пластикових пляшок для розливу мінеральної води “Миргородська”. Про це повідомила прес-служба Рава-Руської митниці. Слідство з’ясовує, навіщо полякові, який прямував до Варшави, форми для виготовлення пляшок, а також де і за скільки він їх придбав. Як вважають митники, порушник мав намір створити міні-цех із виробництва підробленої “Миргородської”.

22 червня митні правила намагався порушити і співвітчизник. Мандруючи до Польщі, хотів таємно вивезти 10 тисяч доларів.

Богдан Юрочко
http://www.gazeta.lviv.ua/articles/2005/06/24/6376/

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X