Новини
21.09.2004 Україною триває піша хода українців з Придністров'я    20 вересня, з ініціативи Спілки українців Придністров’я за підтримки партії БРАТСТВО, розпочався піший похід українців, що мешкають у Придністровському регіоні республіки Молдова, на Київ. Серед учасників пішого ходу понад 100 українців  - працівників трудових колективів, підприємств і громадських організацій з різних районів Придністров'я.
   Учасники пішої ходи мають на меті змусити керівництво України зняти економічну блокаду з Придністров»я, яка може призвести до «гуманітарної катастрофи», гарантувати визнання Україною придністровського товарного сертифікування і митного забезпечення, захистити громадян України, які опинилися поза межами батьківщини, від нападів з боку Молдови, забезпечити громадян України, що живуть у Придністров»ї, конституційним правом - участі у виборах президента України, відкривши на території Придністровського регіону республіки Молдова виборчі дільниці.
Як повідомив в ексклюзивному інтерв»ю радіо «Свобода» Голова Спілки українців Придністров»я Володимир Боднар:
   «Сьогодні у Придністров'ї мешкає понад 50 тисяч громадян України. Має бути відповідне обслуговування. Необхідно створити там відповідну консульську установу. Це вимоги звичні для цілого світу і для Європи в тому числі».
Учасники пішої ходи вже перетнули українсько-молдовський державний кордон і нині йдуть автотрасою Одеса-Київ у напрямку столиці.
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X