Новини
28.06.2005 Бабусі з хрестного ходу Януковича

Працівники екскурсійного бюро Києво-Печерської лаври втомились від людей. Ні, не від клієнтів, а від бабусь з хресного ходу. Вони постійно волають до киян, гостей столиці, а особливо до екскурсійних груп. Терпіння екскурсоводів лопнуло.

«Коли була революція, вони у нас зривали тут все оранжеве. Починали звідси свої ходи і не заспокоїлися дотепер. Ми їх терпіли-терпіли, але все - вже набриднули. Як нам пояснити людям, хто це такі, і що вони роблять на музейній території. Адже вони заходять і виходять з прокльонами в нашу адресу і адресу клієнтів. Від них така ненависть виходить... Як тільки якісь переміщення в країні, вони відразу дістають плакати проти цього, а ось зміст плакатів пояснити не можуть. Вони можуть по дві години співати «Боже царя бережи...», нагадувати, що Лавра - це «серце Росії», - розказує та, що пропрацювала в Лаврі більше 20 років екскурсовод Наталія Капечина, передає «Утро.ru».

Те ж саме повторюють і всі її колеги. За їх словами, бабусі приходять сюди без нічого, а чоловіки з машини, що під’їхала, вивантажують «причиндали» і роздають їх учасникам зборища.

Головне ж питання, яке хвилює екскурсоводів, - не те, куди дівати бабусь, а хто дав їм дозвіл сюди ходити і розклеювати на стовпах оголошення. Директор музею їм відповів, що раз заповідник - комунальна власність міста, то й дозвіл на акції повинні підписувати в міськадміністрації. Ще екскурсоводів дивує той факт, що, за їх відомостями, отці УПЦ Московського патріархату хресний хід не благословляли.

http://hotline.net.ua/content/view/2557/2/

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X