Новини
30.06.2005 Влада і Церква в Одесі працюватимуть на користь дітей – спільно 29 червня в Одесі проведене засідання виконавчого комітету міської Ради. До порядку денного засідання були винесені багато питань важливих для забезпечення життєдіяльності міста і соціального захисту одеситів.
Особливу увагу учасники заходу приділили  і питанню створення нових умов  для соціального захисту та реабілітації дітей, які опинилися у кризових умовах. Доповідачем тут була  керівник міської служби  у справах дітей Тетяна Бурік. За її словами, міська влада робить все можливе для забезпечення побуту дітей у вільний від навчання у школах час, їхнього соціального захисту. Розміри дитячої бездоглядності набули в Україні, зокрема, в Одесі ознак національної катастрофи.  Маленькі і великі жебраки  заполонили вулиці багатьох великих міст України. І це не лише діти-сироти, але  і соціальні сироти, діти які мають живих батьків, але які пиячать та вживають наркотики.
Аналіз діяльності міських притулків для дітей  свідчить, що за два останніх роки тут отримали соціальну допомогу  і захист понад дві тисячі дітей.
Міська служба у справах дітей наголосила на необхідності передбачити не лише навчання, але і працевлаштування тих хто нині є вихованцем інтернатів. Для цього необхідно укласти угоди  з різноманітними підприємствами, організовувати виставки-продажу продукції. Стимулом для праці у дітей буде зарплата, хоч і невелика.
Міська служба у справах дітей долучає до різноманітних заходів і духівництво Одесько-Балтської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви. Священики єпархії дарували дітям - сиротам різноманітні подарунки, закликали до милосердя, проявів добра один до одного.
На виконкомі було доручено у 10 денний термін представити план заходів спрямованих на підтримку дітей, залучивши до цієї роботи районні державні адміністрації Одеси, міські управління освіти, спорту, охорони здоров”я, у справах дітей. Відповідатиме за складання такого плану заступник Одеського міського голови Володимир Курінний. Він наголосив, що зробить все можливе для координації роботи всіх управлінь міськвиконкому спрямованої на підтримку соціально –незахищених дітей. Планується, зокрема, вивчити плідність використання спортивних залів у навчальних закладах.
Володимир Курінний:
„Ми вже розпочали роботи з вивчення використання можливостей підліткових клубів. Виявлені чимало фактів коли райдержадміністрації змінюють цільове призначення приміщень таких клубів. Їх нині використовують для будь яких цілей, але не для організації роботи дітей”.
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X