Новини
05.07.2005 Велика група паломників зі США відвідала храм УАПЦ на Одещині

Храм Воскресіння Христового Одесько-Балтської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви (с. Жовтень, Біляївського району, Одеської області) вперше відвідали 13 паломників зі Сполучених Штатів Америки та два пастори Об”єднаної методистської церкви зі штату Огайо. Гостей супроводжував секретар Духовної Ради християнських конфесій, пастор Петро Мартьянов.
За його словами, гості зі США так само відвідали меморіальну морську каплицю Архистратига Михаїла, де познайомилися з капітаном Олександром Сорокіним (Місія мореплавців), відвідали обласний центр лікування хворих на ВІЛ  - СНІД, молитовне служіння Об”єднаної методистської церкви в Одесі.
Петро Мартьянов:
„Для наших гостей дуже цікаво довідатися про духовне життя православних українців, власними очима побачити український дух і ще не втрачені традиції православної віри. Для них все це дивно. І це ми бачили на їхніх обличчях під час перебування у храмі УАПЦ. Вони стояли, тримали свічки у руках і щиро молилися за рідних, знайомих, за всіх християн. Вони були раді, що побачили цей чудовий храм з численними святинями, чудотворною іконою Божої Матері”.
Петро Мартьянов висловив подяку настоятелю храму Воскресіння Христового, отцю Володимиру Клебану.
У складі паломників був пастор зі штату Мінесота Фредерік Вандервеф.
За його словами, особливе зацікавлення викликали у нього присутність у храмі УАПЦ мощей Сповідника Мартіна – Папи Римського. „Наскільки я розумію, Сповідник Мартін був Римо-католиком, який слугував православній церкві також і він боровся за права церкви як такої.
Я був у захваті від ректором духовної семінарії Одесько-Балтської єпархії УАПЦ, оскільки він сказав, що має достатньо дружні зв”язки з нашою Методистською церквою. Я завжди радий побачити нових братів і сестер у Христі, як сьогодні».
Фредерік Вандервеф нині працює у Львові з міжконфесійною організацією у студентському центрі, яка спонсорується Об”єднаною методисткою церквою.
У храмі Воскресіння Христового отець Володимир Клебан для гостей  відслужив молебен з водосвяттям. Паломники зі США оглянули приміщення духовної семінарії, вшанували святині храму, зокрема, Чудотворну ікону Касперівської Божої Матері.

Ігор Столяров
Одеса

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X