Новини
07.07.2005 Вірні УАПЦ здійснили паломництво до Цілющого Джерела мученика Іоанна Сочавського

Одесько-Балтська єпархія Української Автокефальної Православної Церкви стала організатором православної паломницької поїздки до Цілющого Джерела мученика Іоанна Сочавського, що на околиці старовинного містечка Білгород-Дністровський, Одеської області.
Водичка з цього джерела відома багатьма фактами зцілення православних паломників, які приходили сюди зі щирою молитвою.
Настоятель храму Воскресіння Христового, отець Володимир Клебан відслужив молебен за мандрівників і велика група вірних УАПЦ вирушила у дорогу. Автобус не зміг вмістити всіх бажаючих взяти участь у паломництві, а тому довелося долучити ще одну легкову автомашину.
У паломництві православних християн супроводжував священик Михайло Кушнір.
Паломників у поїздці супроводжувала храмова ікона Іоанна Сочавського, яка так само побувала на святому для кожного православного християнина місці і щасливо повернулася на своє місце у вівтарі храму Воскресіння Христового.
Дорогою до Білгород-Дністровського вірні УАПЦ відвідали старовинний храм названий на честь Серафіма Саровського. Тут вони вшанували ікони і камінь з мощами Серафіма Саровського, який був привезений до села Роксолани, Овідіопольського району, Одеської області з монастиря у Дівєєво (Росія).
Прибувши до м. Білгород-Дністровська, де і розташоване джерело Іоанна Сочавського, паломники попили водички, а о. Михайло Кушнір тут відправив молебень.
Вірні УАПЦ із трепетом у серцях знайомилися з мученицьким життям Іоанна нового Сочавського, багато з них скористалися нагодою покупатися у купелі з цілющою водою.  Паломники замовляли молитви на різні потреби.
На зворотньому шляху вірні УАПЦ відвідали селище Шабо, Білгород-Дністровського району, Одеської області, де попили цілющої води і з джерела на честь Миколая Чудотворця. Вони відвідали цвинтар біля місцевого храму і щиро зверталися до Бога з молитвами, кілька разів обійшли храм дорожкою, яка викладена з землі привезеної з жіночого монастиря у Дівєєво у Росії.
За словами священика Михайла Кушніра, „коли їдемо ми по святих місцях, де святі проявили подвиг віри, духовний стан людини значно підвищується. Душа насичується благодаттю, яка була покликана вірою і молитвою.
Ми знаємо, що святі молилися і закликали благодать через молитву.
Ми сьогодні були на місці подвигу Воїна Христового Іоанна нового Сочавського, де він своїм мученицьким прикладом підтвердив, що не відрікся від віри Христової. Тому це місце є освячене благодаттю Божою”.
Після повернення до с.Жовтень, у храмі Воскресіння Христового паломники  молитовно подякували за гарну подорож Чудотворній іконі Касперівської Матері Божої і духівництву Одесько-Балтської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви.

Ігор Столяров
Одеса

Додається фоторепортаж

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X