Новини
07.07.2005 Закликаємо до молитви за жертв теракту у Лондоні...

В центрі британської столиці зранку пролунали щонайменше 6 вибухів. За попередніми даними, кілька осіб убиті, багато поранених. Вибухи сталися у метро і автобусах.
Очевидець вибуху у метро: “Ми тільки-но пішли зі станції “Кінг Кросс” до платформи, спустилися метрів на сто – і тут пролунав вибух, яскравий спалах світла, а потім різко потемніло і потяг загальмував. Тоді засвітились аварійні вогні і люди почали кричати, а потім відчули і побачили дим. І якійсь порох нас покривав, а так ніхто і не знав, що трапилось”.
Роботу лондонського метро призупинили, усі станції закрили.
Президент України Віктор Ющенко висловив співчуття британському прем’єру Тоні Блеру у зв’язку з подіями у Лондоні.
Прем’єр-міністр Великобританії Тоні Блер майже не сумнівається, що сьогоднішні вибухи у Лондоні влаштували терористи. На його думку, вибухи, певно, приурочили саміту “великої вісімки” у Шотландії.
З’явившись в оточенні лідерів “великої вісімки” перед журналістами, Блер сказав: “Усі наші країни тією чи іншою мірою постраждали від тероризму. Ті, хто влаштовує теракти, для них людське життя нічого не значить. Це терористична атака не проти однієї якоїсь країни , а проти усіх держав і цивілізованих народів.”
Відповідальність за вибухи у Лондоні взяло на себе угруповання, пов’язане з “Аль-Каїдою”
Теракти, мовиться у заяві, помста за Ірак та Афганістан.

Одесько-Балтська єпархія УАПЦ приєднується до висловів співчуття і молиться за порятунок душ тих хто став жертвою терористів.

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X