Новини
13.07.2005 12 липня у вірних УАПЦ на Одещині було подвійне свято... Цього дня вони вшановували свято Петра і Павла та Чудотворної Касперівської Матері Божої.
Урочисту Службу Божу відслужили о. Володимир Клебан та о. Михайло Кушнір.
Цього дня у храмі панував особливий дух піднесення і християнської любові. Парафіяни храму радісно зустріли і надали усіляку підтримку паломникам з Одеси, серед яких був і немічний Раб Божий Петро, який погано ходить (внаслідок важкої хвороби – інсульт), але приїхав до храму Воскресіння Христового щоби причаститися, вшанувати православні святині і, зокрема, Чудотворну ікону Матері Божої.
Біля ікони був  відслужений водосвятний молебень. Отець Володимир привітав всіх з великими християнськими святами та закликав до молитви за спасіння душі і тіла. Він розповів і про численні чудеса зцілення, які вже мали місце з вірними УАПЦ.
12 липня Чудотворна Касперівська ікона Матері Божої була приспущена для вшанування віруючими УАПЦ аж до вечора.
Парафіян храму і паломників з різних куточків світу запрошують до молитви перед Чудотворною іконою о 09.00 ранку щосереди.
Після завершення Служби Божої люди ще довго не розходилися по рідних домівках, вітали один одного.
А о. Михайло Кушнір відгукнувся на прохання мешканців сусіднього села Дальник, Біляївського району, Одеської області і поїхав освятити щойно відкритий там магазин та поспілкуватися з місцевими православними віруючими.
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X