Новини
21.07.2005 „Біло-синьо-червоні” в Одесі збиралися судити „оранжеву” владу за втручання в православні справи

ОДЕСА — Представники проросійської організації “Единое отечество”, Прогресивної соціалістичної партії та партії “Держава” провели в Одесі захід, який назвали “Народним трибуналом над помаранчевим режимом”. Особливе обурення в організаторів акції викликають спроби нинішньої влади сприяти утворенню єдиної помісної Української Православної Церкви, — повідомляє 20 липня „Львівська газета”.

Лідер організації “Единое отечество” Валерій Кауров виголосив обвинувальну промову про переслідування канонічної Російської Православної Церкви в Україні.

Як пише „Львівська газета”, організатори “трибуналу” не врахували того, що нові міські керівники запрошують на різноманітні вшанування та урочистості саме представників духовенства УПЦ (Московського Патріархату), а голова Одеської ОДА Василь Цушко звернувся на початку своєї діяльності за благословенням до митрополита УПЦ (МП) Агафангела (Саввіна).

В ухваленій постанові так званого “трибуналу” його автори вимагали імпічменту Президенту Вікторові Ющенку, назвали главу держави винуватим в “узурпації влади, зраді національних інтересів, геноциді проти українського народу, витісненні православної віри”.

Подив щодо ухвалених “трибуналом” рішень висловив і секретар Духовної Ради християнських конфесій в Одеській області пастор Петро Мартьянов. На його думку, немає підстав говорити, зокрема, про утиски християнських церков в Україні. „Ми стали свідками штучної спроби розпалити ворожнечу між віруючими різних конфесій, загострити ситуацію в Одесі, де завжди між церквами панували мир і злагода. Знаємо й те, яку мету ставлять перед собою керівники “Единого отечества”, – зазначив Петро Мартьянов.

http://www.gazeta.lviv.ua/articles/2005/07/20/7072/
http://www.risu.org.ua/ukr/news/article;6125/

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X