Новини
29.07.2005 Ієрархи, духовенство і вірні Української Автокефальної Православної Церкви Північної і Південної Америки та Діаспори разом із всією повнотою Української Автокефальної Православної Церкви в Україні засуджують терористичні акти у Лондоні.

Ієрархи, духовенство і вірні Української Автокефальної Православної Церкви Північної і Південної Америки та Діаспори разом із всією повнотою Української Автокефальної Православної Церкви в Україні засуджують терористичні  акти у Лондоні.

З відповідною заявою звернувся Першоієрарх УАПЦ в Діаспорі Митрополит Михаїл.

Повний текст заяви в англійській мові читайте на офіційній сторінці УАПЦ в Діаспорі
www.uaoc.org/londonattacks.html

Українська Автокефальна Православна Церква Північної і Південної Америки та Діаспори по благословенню Предстоятеля УАПЦ Блаженнішого Мефодія Митрополита Київського і Всієї України створила комітет гуманітарної помочі для дітей-сиріт в Україні.

Комітет гуманітарної помочі очолює Архієпископ Мирослав. Головною ціллю відділу є виконання однієї із місій Церкви – допомога найбільш незахищеним верствам населення України, а саме дітей-сиріт. Планується розширити цю поміч для інших незахищенних верств населення, таких як увязнені, тяжко хворі на туберкульоз, рак, снід та інші.

Перша партія вже була надіслана в сирітський будинок у м.Боржна Чернігівської області.

Більш докладно про роботу і цілі комітету гуманітарної помочі читайте на офіційній сторінці УАПЦ в Діаспорі
www.uaoc.org/hac/

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X