Новини
30.07.2005 Червоній підписав подання Ющенку щодо Петлюри

Рівненська обласна державна адміністрація за підписом голови облдержадміністрації Василя Червонія направила подання на ім`я Президента України Віктора Ющенка про присвоєння звання Герой України (посмертно) борцям, які полягли за волю і незалежність України. 

        У тексті подання йдеться:
        « 3 липня 2005 року у с. Пляшева Радивилівського району відбулося урочисте 40-тисячне віче з нагоди 354-ї річниці битви під Берестечком.
        На урочистому мітингу одностайно було прийнято Звернення до Президента України Ющенка В.А. з проханням присвоїти звання Герой України борцям, які полягли за незалежність нашої держави.
        Облдержадміністрація підтримує Звернення 40-тисячного урочистого віче.
        За вагомий особистий внесок у боротьбу за свободу і незалежність Української держави, проявлені мужність і героїзм, обласна державна порушує клопотання про присвоєння звання Герой України:
        - Федоренку Івану Теодоровичу (Богуну) – полковнику Вінницькому (Кальницькому), Наказному Гетьману війська Запорозького (1651р.);
        - Петлюрі Симону Васильовичу – Голові Директорії Української Народної республіки, Головному отаману військ УНР, Голові Уряду УНР в екзилі (1919 – 1926 рр.);
        - Боровцю Тарасу Дмитровичу (Бульбі) – командиру Української Повстанчої Армії «Поліська Січ», головному командиру Української Повстанчої Армії (1941 -1943рр.).»

Матерiал додано:
"Політична Україна", за матеріалами прес-служби облдержадміністрації, Рiвненська обл.

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X