Новини
01.08.2005 Відновлення справжньої історії: неочікувано смілива заява Президента

Президент Віктор Ющенко виступає за перенесення на історично виправдану дату святкування Дня Військово-Морських сил України, який зараз щорічно відзначається 1 серпня.
Про це журналістам повідомив міністр оборони Анатолій Гриценко з посиланням на слова Президента під час візиту до Севастополя у понеділок.

Гриценко сказав, що Ющенко під час відвідин корвета «Гетьман Сагайдачний» поцікавився, чому день ВМСУ відзначається саме 1 серпня.
Гриценко додав, що день ВМСУ святкується 1 серпня, оскільки цього дня в 1996 році український флот провів перші вчення.

За словами Гриценка, Ющенко запропонував історикам знайти іншу дату для святкування Дня ВМСУ, передають «Українські Новини».

«Віктор Андрійович говорив, що цей день повинен надихати людей. Прив’язка до 1996 року і конкретних учень не є великим духовним символом. Президент сказав, що, можливо, були якісь більш значущі події в історії України. Ми подумаємо, порадимося з істориками», - сказав Гриценко.

Міністр оборони також сказав, що не впевнений, чи надалі проводитимуться спільні паради кораблів ВМСУ і Чорноморського флоту Росії, оскільки День ВМСУ може бути перенесений.
http://observer.sd.org.ua/news.php?id=7566

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X