Новини
31.08.2005 Церкви готові сприяти моральному відродженню школярів в Одесі...

На проведеній в Одесі щорічній нараді освітян, проведеній у приміщенні Російського театру, начальник Одеського міського управління освіти Сергій Козицький зустрівся з секретарем Духовної Ради християнських конфесій, пастором Петром Мартьяновим, ректором Християнського гуманітарного університету Ростиславом Крижанівським та Президентом місії „Гедеон” в Одесі Валерієм Зленським. 
Представники різних християнських конфесій і місій висловили готовність докласти власні зусилля до підготовки викладання в освітніх закладах Одеси „Християнської етики”.
Пастор Валерій Зленський, приміром, висловив готовність передати до управління освіти необхідну школам кількість англомовних та україномовних Євангелій.
Християнський економічний гуманітарний університет в Одесі є серед тих навчальних закладів, де студентам викладають „Християнську етику” вже протягом 9 років.
„У нас є досвідчені фахівці- викладачі цього напрямку. Ми можемо проводити спеціальні курси підвищення кваліфікації для освітян Одеси і області”, наголосив Ростислав Крижанівський.
Валерій Зленський переконаний, що викладання „Християнської етики” у школах сприятиме моральному піднесенню як вчителів так і учнів.

Ігор Столяров
Одеса

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X