Новини
31.08.2005 Церкви в Одесі згадували про загиблих на пароплаві „Адмірал Нахімов”

31 серпня в Одесі  вшанували 19 –ті роковини від дня загибелі пароплава „Адмірал Нахімов”. Серед членів його екіпажу та пасажирів були чимало громадян України.
В рамках вшанувань у храмі Воскресіння Христового Одесько-Балтської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви відбувся екуменічний молебень в пам”ять про загиблих під час цієї сумновідомої катастрофи. У молебні брали участь секретар Духовної Ради християнських конфесій, пастор Петро Мартьянов, президент місії „Гедеон” Валерій Зленський.
У зверненні до учасників вшанування священик УАПЦ, отець Михайло Кушнір серед іншого сказав:
„Бачимо, що рана на серці близьких загиблих не загоїлася. Бачив на очах їхніх сльози. Бачив і тих людей, які пережили катастрофу і чудом лишилися живими. Для них це є великою трагедією на все життя.
Коли поховали загиблих всі присутні казали, що пам”ять про них буде жити у наших серцях вічно... Цим людям особливо потрібна молитовна пам”ять. Через молитву ми маємо духовний зв”язок з ними...
Сьогодні ми знову, у 19 раз, зібралися і просимо у Господа, щоби оселив їхні душі у Царстві Небесному, там де перебувають праведники. Нехай Господь Своєю Благодаттю загоїть рани тих людей, які втратили своїх рідних і близьких.
Людина живе доти доки живе про неї пам”ять”.
Голова Євангелічного Альянсу Одеси, президент регіональної місії „Гедеон”, магістр теології Валерій Зленський  назвав рік загибелі пасажирів та екіпажу пароплава „Адмірал Нахімов” „трагічним для українського народу”.
Зустрічі з рідними загиблих на пароплаві „Адмірал Нахімов” відбуваються так само у приміщенні екуменічної меморіальної морської  каплиці Святого Архистратига Михайла” в Одесі.

Ігор Столяров
Одеса

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X