Новини
04.09.2005 Священика УАПЦ вперше запросили на офіційний прийом мера Одеси...

   Офіційний прийом, з нагоди Дня міста, був проведений 3 вересня у приміщенні концертно-виставкового залу Одеського морського вокзалу. Одесько-Балтську єпархію УАПЦ представляв отець Володимир Клебан.

   Українська Автокефальна Православна церква була серед церков, які 2 вересня приєдналися до спільної молитви за подальший розквіт Одеси і відродження її як морської столиці України.

   Духівництво УАПЦ вперше від часів проголошення незалежності України запросили на подібний урочистий прийом організований мером Одеси.

У привітальному слові до присутніх на прийомі представників християнських церков, дипломатичних місій, різноманітних учасників святкування Дня міста
мер Одеси Едуард Гурвіц сказав:
   „Дорогі гості Одеси,
   Дорогі одесити,
  Є міста з назвами, а є з іменем. Є міста, які змінюють свої назви кілька разів за вік і пристосовуються до часу. Є навіть міста, які прагнули змінити минуле. Бог був милостивий і Одеса народилася, як то кажуть, зі срібною ложкою у роті.

Її ім.”я, яке звучить незрозуміло і загадково, приваблювало сюди, у пустелі і степи, кращих людей Європи і світу. Можливо історики зі мною не погодяться, але схильний вважати, ці люди шукали у білому світі і не знаходили своє місто. Вони вирішили побудувати його тут  - місто своїх надій і мрій. У них вийшло і перші слова подяки – їм, першим будівничим, архітекторам і художникам, поетам імена яких є у назвах наших вулиць і у наших серцях...

У Одеси є загадкова і містична сила самовідродження. У цьому розумінні вона – море, яке неможливо вбити чи вичерпати.
В Одесі завжди є, були і будуть громадяни Одеси, які збережуть її дух і традиції, збережуть її камені і посадять нові платани. Одеса – це місто, яке прийшло у світ назавжди. Воно буде таке ж вічне, як Рим і Київ, було і буде морською столицею України..."

 

   О. Володимир Клебан на прийомі мав особисті бесіди з Одеським міським головою Едуардом Гурвіцем, заступником голови Одеської облдержадміністрації Володимиром Куриленком, начальником управління інвестиційної політики Одеської міськради Іриною Яроцькою, представником партії „ПОРА” Андрієм Юсовим, першим заступником Одеського міського голови Анатолієм Ворохаєвим, начальником управління освіти Одеської міськради Сергієм Козицьким та іншими почесними гостями.

 

 

   На урочистому прийомі були присутні і священики УГКЦ, РКЦ, УПЦ КП, УПЦ МП, НЄЛЦУ, Російської істинно Православної церкви,  пастор Об”єднаної методистської церкви Петро Мартьянов,  пастори ЄХБ, Євангельської пресвітеріанської церкви та інших.

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X