Новини
08.09.2005 УГКЦ організовує табори відпочинку та навчання для дітей-сиріт

Голова Комісії у справах молоді УГКЦ о.Мілян Йосиф повідомив, що найбільше коштів для організації додаткових занять та розваг для молоді та дітей-сиріт витрачається комісією у літній період — про це він повідомив у коментарі „Гал-info”.

Як зазначив о.Мілян Йосиф, під опікою однієї єпархії може бути до 30 таборів, а в одному таборі може бути близько 100 дітей.
„У таких таборах священики та семінаристи разом із дітьми та молоддю спільно моляться, проводять заняття з історії України, Церкви, лекції з культури, вивчають катехізаційні науки, богословські, а також проводять КВН, ночівлі в лісі”, — розповів голова Комісії у справах молоді УГКЦ.

Натомість Українська Православна Церква Київського Патріархату займається діяльністю недільних шкіл — про це повідомив прес-секретар Дрогобицько-Самбірської єпархії УПЦ КП о. Микола Біляк. За його словами, священики у таких школах намагаються навчити Закону Божого, крім того діти-сироти мають змогу вивчити історію України, історію Церкви, церковні пісні, колядки, щедрівки; організовуються нічні чування, подорожі до Почаєва, на козацькі могили.

Як зазначив прес-секретар Дрогобицько-Самбірської єпархії УПЦ КП, окрім недільних шкіл Церква займається організацією молодіжних таборів. „Церква завжди опікувалася дітьми, особливо дітьми сиротами, — наголосив о.Микола Біляк. — Кошти на організацію додаткових занять та розваг надходять безпосередньо від людей, спонсорів, меценатів”.
Віце-прем’єр-міністр України з гуманітарних питань Микола Томенко, перебуваючи з візитом у Луганську 28 серпня, заявив, що уряд готовий виділяти гроші Церквам на організацію для дітей-сиріт додаткових занять та розваг.

„Гал-info”

http://maidan.org.ua/static/news/1126112088.html

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X