Новини
17.09.2005 З приводу чергових спроб використовування Церкви в передвиборних піар-технологіях

В редакцію КР-Мєдіа надійшов лист наступного змісту.

Пояснення для ЗМІ від Редакції «Церковних Відомостей Російської Істинно-Православної Церкви» з приводу чергових спроб використовування Церкви в передвиборних піар-технологіях.

Зі скорботою доводиться констатувати, що останнім часом в Україні знов посилилися спроби аморального використовування Православної Церкви і Її святинь в передвиборній агітації. Зокрема партія «Союз» і її лідер А.Костусев знову намагаються використовувати в Україні т.зв. «православний піар» в політичних цілях, возячи по містах України від імені партії «мощи Св. Серафима Саровського». Втягування Церкви в політичну пропаганду і інші акції суперечить Святим Канонам, а тому неприпустимі.

Місія Істинної Православної Церкви, як Містичного Тіла Христова, - спасіння душ людських, вказівка шляху в Царство Небесне і з'єднання з Христом Спасителем, стояння в Правді, Істині і Любові. Це головна і єдина Її задача, для цього тільки Вона і була створена своїм Засновником і Главою. Будь-які інші задачі, політичні або економічні, чужі Святому Православ'ю, а тому не повинні мати місце або заохочуватися в Церкві.

Крім сумного використовування Церкви, доводиться зі скорботою констатувати, що використовувані партією «Союз» в цілях політичного піару «мощей Св. Серафима Саровського» насправді такими не є. Про ситуацію з мощами Св. Серафима Саровського Комісією із питань канонізації РІПЦ була зроблена докладна доповідь Архієрейському Синоду Російської Істинно-Православної Церкви, з якої стає очевидним, що мощи які знаходяться в Дівєєво (Росія) і привезені політичною партією «Союз» «мощами» насправді не є і не належать Св. Серафиму Саровському.

Більш докладно про це див. Доповідну записку Комісії із питань канонізації Архієрейському Синоду Російської Істинно-Православної Церкви про положення з мощами Св. Преп. Серафіма Саровського Чудотворця, опубліковану в «Церковних Відомостях Російської Істинно-Православної Церкви»: Велика Дівєєвська таємниця. Правда про мощи Св. Преп. Серафіма Саровського Чудотворця.

З любов'ю в Христі Редакція вузла «Церковні Відомості Російської Істинно-Православної Церкви»

"Catacomb.org.ua"
upckp.km.ua

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X